نورونتا

شرکت ژرف نگر در رقابتی فشرده با شرکت‌های آمریکایی و اروپایی موفق به دریافت تائیدیه برای راه اندازی شبکه دسترسی دیتا، طی مناقصه برگزار شده از طرف شرکت مخابرات ایران در کل کشور شد.

با توجه به امنیت، کیفیت، پهنای باند اختصاصی و متقارن ارائه شده به مشتریان و نگهداری منحصر به‌فرد بر بستر شبکه Tellabs توسط تیم حرفه ای این شرکت باعث شد که نیازمندی به توسعه این شبکه توسط مشتریان شرکت مخابرات ایران روز به روز افزایش یافته و تا سال 1395 یک شبکه سراسری در اکثر مراکز مخابراتی با قریب 30 هزار کاربر از جمله شبکه مالی و اعتباری (بانکی)، امنیتی، وزارتی، خدماتی و … بهره برداری گردد.

نورونتا (Neuronta) یک شبکه امن اختصاصی غیراشتراکی با استفاده از تکنولوژی تقسیم زمانی (TDM) است. این محصول ایجاد یک شبکه اختصاصی بوسیله یک یا چند لینک ارتباطی نقطه به نقطه (PTP) یا نقطه به چند نقطه (PTMP) است که ارتباط نقطه مرکزی مشترک را بر بستر شبکه TDM با دیگر نقطه یا نقاط مشترک برقرار می­‌سازد. در این شبکه در صورت عدم وجود بستر فیبر نوری، حداکثر تا عرض باند ۱۲Mbps سرویس ها از طریق سیم مسی و مودم G.SHDSL در سمت مشترک قابل ارائه است. برای عرض باند های بالاتر، سرویس از طریق بستر فیبر نوری برقرار شده و به مشترک STM-۱ Channelized ارائه می شود.

شاخصه های شبکه نورونتا

SLA واقعی

اختصاصی

پشتیبانی

امنیت بالا

غیر اشتراکی

چه نوع SLA توسط نورونتا ارائه می‌شود؟

سرویس نقره‌ای

پایین ترین سطح خدمات ارایه شده در شبکه نورونتا سطح نقره می باشد که میزان availability هر سرویس در این سطح از خدمات در مدت 30 روز یک ماه شمسی بر اساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به مقدار % 99 بوده و بنابراین ماکزیمم زمان مجاز کاهش سطح خدمات برای این سطح از خدمات 432 دقیقه یا 7ساعت و 12 دقیقه می باشد. در صورت تخطی از این زمان، جرایم مطابق جداول مربوطه مندرج در مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات محاسبه و در صورتحساب مشترک مربوطه منظور می گردد. تمامی سرویسهای نورونتا در سطح کشور بصورت پیش فرض در سطح نقره به مشتریان ارایه می گردد.

سرویس طلایی

در سطح خدمات طلا میزان availability هر سرویس در مدت 30 روز یک ماه شمسی بر اساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به مقدار % 99.5 بوده و بنابراین ماکزیمم زمان مجاز کاهش سطح خدمات برای این سطح از خدمات 216 دقیقه یا 3ساعت و 36 دقیقه می باشد. در صورت تخطی از این زمان، جرایم مطابق جداول مربوطه مندرج در مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات محاسبه و در صورتحساب مشترک مربوطه منظور می گردد. برای ارایه این سطح از خدمات، نقاط درخواستی مشترک بایستی مورد امکان سنجی مجزا قرار گرفته و در صورت امکان، این سطح از خدمات به مشترکین قابل ارایه خواهد بود.

سرویس الماس

در سطح خدمات الماس میزان availability هر سرویس در مدت 30 روز یک ماه شمسی بر اساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به مقدار % 99.9 بوده و بنابراین ماکزیمم زمان مجاز کاهش سطح خدمات برای این سطح از خدمات 43.2 دقیقه یا 43 دقیقه و 36 ثانیه می باشد. در صورت تخطی از این زمان، جرایم مطابق جداول مربوطه مندرج در مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات محاسبه و در صورتحساب مشترک مربوطه منظور می گردد. برای ارایه این سطح از خدمات، نقاط درخواستی مشترک بایستی مورد امکان سنجی مجزا قرار گرفته و در صورت امکان، این سطح از خدمات به مشترکین قابل ارایه خواهد بود.

تعرفه خدمات نورونتا

نوع ارتباط

نورونتا ویژه (PTMP نورونتا)

PTP نورونتا

نوع ارتباط

سرویس ویژه (PTMP نورونتا)

1.120.000 ریال

PTP نورونتا

600.000 ریال

نوع ارتباط

سرویس ویژه (PTMP نورونتا)

1.160.000 ریال

PTP نورونتا

900.000 ریال

نوع ارتباط

سرویس ویژه (PTMP نورونتا)

2.600.000 ریال

PTP نورونتا

1.800.000 ریال

هزینه سرویس خود را محاسبه کنید

دکمه بازگشت به بالا