از این نقطه به هر نقطه

با پهنای باند دلخواهتان، در زیر ساخت غیراشتراکی و امن نورونتا، اطلاعات سازمانی شمارا از هر نقطه‌ای به هر نقطه دیگر در کشور به صورت Point To Point جابجا می کنیم.

از این نقطه به یک نقطه دیگر

با پهنای باند دلخواهتان، در زیرساخت امن، غیر اشتراکی و اختصاصی نورونتا و با SLA تضمین شده، داده های سازمانی شما را با یک لینک PTP (نقطه به نقطه) جابجا می کنیم.

مزایای سرویس PTP

اتصال نقطه به نقطه PTP یک اتصال داده خصوصی است که به‌طور ایمن دو یا چند مکان را به یکدیگر متصل می‌کند. اتصال نقطه به نقطه اینترنت عمومی را پیمایش نمی کند و ذاتا ایمن است و نیازی به رمزگذاری داده نیست. اتصال نقطه به نقطه کیفیت بی‌نظیری از خدمات (QoS) را فراهم می‌کند زیرا سرویس اشتراکی نیست (خط خصوصی) و هر بار مسیر مستقیم شبکه مشابه را دنبال می کند.

پهنای باند اختصاصی با بالاترین ظرفیت

سرویس PTP نورونتا پهنای باند رزرو شده و اختصاصی با ظرفیت مورد نیاز در اختیار مشترک قرار می‌دهد.

بهترین راه‌کار جهت ارتباط با دیتاسنتر‌های پشتیبان و نقاط مهم

لینک‌های PTP نورونتا با بیش‌ترین تطابق با ملزومات سازمانی و حاکمیتی در بالاترین سطح، پارامتر‌های فنی را پوشش می‌دهد.

ارتباط امن بر بستر فیبر نوری

ارتباط نورونتا را می‌توان بر بستر‌های فیبر‌های نوری (اختصاصی) شرکت مخابرات ایران ارائه کرد که امن‌ترین بستر موجود می‌باشد.

بیش‌ترین پایداری به همراه تضمین کیفیت (SLA)

نورونتا، پایداری لینک‌های ارتباطی در هر نقطه از کشور را در سطوح مختلف (نقره، طلا و الماس) تضمین می‌کند.

ما را بشناسید

درباره ما

شرکت اميد ژرف‌نگر که بیشتر با نام ژرف‌نگر شناخته می‌شود از سال ۱۳۷۸ با هدف طراحی و اجرای شبکه‌های اختصاصی غیراشتراکی تاسیس شد و پس از حدود دو دهه فعالیت و طی کردن راهی طولانی، در نهایت به تولید محصول نورونتا در سال ۹۵ رسید که حالا محصول اصلی این شرکت ۵۰۰ نفره به حساب می‌آید. شاید نام این شرکت‌ را بیشتر در کنار نام مخابرات ایران شنیده باشید. در حال حاضر تمامی مشتریان شرکتی و حتی دولتی مخابرات از شبکه اختصاصی غیراشتراکی ژرف‌نگر با نام «نورونتا» سرویس می‌گیرند. اما این شرکت نقش بسیار پررنگ‌تری از یک پیمانکار ساده مخابراتی دارد. ژرف‌نگر پیش از ورود به پروژه مخابرات، شبکه‌ای را در سازمان پژوهش‌های علمی صنعتی به نام شبکه علمی کشور پیاده‌سازی کرد. به گفته حمید یزدانی، مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره ژرف‌نگر، در آن پروژه یک کار تحقیقاتی و پایلوت قوی انجام شد و این شرکت توانست یک شبکه علمی اولیه بین ۴۰۰ دانشگاه و مرکز پژوهشی کشور ایجاد کند. بعد از پیاده‌سازی این پروژه بود که مدیران ژرف‌نگر به این نتیجه رسیدند که این شبکه می‌تواند برای مخابرات کشور هم کارساز باشد و به همین منظور ژرف‌نگر توانست با برنده شدن در مناقصات مخابرات پروژه مخابرات را شروع کند. 

 

نورونتا محصول مشترک شرکت امید ژرف نگر و شرکت مخابرات ایران است. شرکت امید ژرف نگر از سال ۷۹ با شرکت مخابرات ایران همکاری دارد. این شرکت به عنوان یکی از پیمانکاران فعال صنعت فاوای کشور از طریق عقد قرارداد به شکل BOT با شرکت مخابرات ایران وارد همکاری شده است.مشترکین شبکه نورونتا از قابلیت‌هایی همچون ایجاد ارتباطی امن و پایدار در سطحی گسترده، پشتیبانی ۲۴ ساعته و … بهره می‌برند. نورونتا در حال حاضر تنها شبکه موجود در کشور است که می‌تواند به مشترکین خود تضمین کیفیت (SLA) بدهد. در شبکه نورونتا تضمین کیفی خدمات در چهار سطح برنزی، نقره‌ای، طلایی و الماس ارائه می‌شود؛ که همه این سطوح در ۳۱ استان و حدود ۹۰۰ شهر و بیش از ۱۶۰۰ مرکز مخابراتی سراسر کشور قابل عرضه است.

customer 1
0
تعداد مشتریان
network
0
پورت فعال
iran
0
استان تحت پوشش
cus
0
لینک‌های PTP فعال
0
تعداد مشتریان
0
پورت فعال
0
استان تحت پوشش
0
لینک‌های PTP فعال

آنچه مشتریان می‌گویند

هیچ کسب‌وکاری نیست که بتواند بدون داشتن مشتری به فعالیت خود ادامه دهد. مشتری سرمایه، اعتبار، آینده و در یک کلام همه چیز یک بنگاه اقتصادی است. از این رو چندین نظر را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

تماس با ما

شما می توانید در صورت علاقه به دریافت اطلاعات تخصصی در ارتباط با محصول PTP نورونتا با پر کردن فرم زیر کارشناسان ما را در جریان گذاشته تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. در صورت تمایل می توانید با شماره گیری 45667000-021 با کارشناسان نورونتا در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا