اخبار

بازدید سردار غلامرضا جلالی از سایت NOC نورونتا

در روز میلاد امام حسین (ع) سردار غلامرضا جلالی (رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور) از سایت NOC نورونتا در مرکز نهری شرکت مخابرات ایران بازدید بعمل آوردند. در این بازدید مدیرانی دیگر همچون مجید سلطانی (مدیر عامل شرکت مخابرات ایران) و آقای حمید یزدانی (مدیر عامل شرکت ژرف نگر) نیز حضور داشتند.

حضور غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیر عامل در ساختمان نهری
در ابتدای این بازدید آقای مجید سلطانی با بیان اینکه تامین منافع ملی در فضای سایبر مهم ترین نکته در فعالیت های کنونی حوزه پدافند غیرعامل است، اظهار داشت: محصول نورونتا با توجه به تضمین کیفیت و امنیت می تواند یاریگر سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای ایجاد یک شبکه غیر اشتراکی و امن باشد.
صحبت-مدیر-عامل-مخابرات-ایران-در-ساختمان-نهری-
در ادامه آقای حمید یزدانی، ارائه‌ای از نحوه کار شبکه نورونتا داشته و به موضوعاتی مهمی همچون SLA انتها به انتها و رضایت مشترکین نورونتا اشاره کردند.
صحبت-آقای-حمید-یزدانی-مدیرعامل-ژرف-نگر-در-حضور-مدیر-پدافند-غیر-عامل

در انتهای این بازدید آقای سردار غلامرضا جلالی با تاکید به اینکه تامین منافع ملی در فضای سایبر مهم ترین نکته در فعالیت های کنونی حوزه پدافند غیرعامل است افزود محصول نورونتا می‌تواند نقش کلیدی در این امر ایفا کند.

نمایش بیشتر

مدیر سایت

علاقه خاصی به دنیا فناوری اطلاعات و شبکه دارم. دوست دارم همیشه بیاموزم. همواره تلاش می کنم با تولید محتوا در این زمینه، آموخته خود را بازنشر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا